• 25.06.2024 09:30

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

Ділимося досвідом

Бер 6, 2024

Сучасний  вчитель  перебуває в постійному пошуку і використанні нових прийомів і методів роботи. Постійно шукає щось цікаве й унікальне, щоб  діти у цей складний час повірили у свої сили  і силу  знань.

05 березня 2024 року відбувся онлайн-семінар  для вчителів хімії  на тему «Інноваційні форми та методи роботи вчителя у викладанні  хімії в умовах воєнного часу». 

 Раїса Прилєпа, директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відмітила, що вчителям постійно потрібно освоювати нові форми і методи роботи, щоб дистанційне навчання стало більш цікавим, креативним і практичним. 

Тетяна Кравченко, учитель хімії Самотоївського ліцею, підкреслила, що формування в учнів мотивації до навчання відбудеться за умови  використання  на уроках хімії різних  моментів зацікавлення:  проблемне питання, метод проєктів,  хімічний експеримент,  творче завдання тощо.

Маргарита Чуприна, учитель хімії Краснопільського ліцею №1,  розказала про методи  та прийоми, які використовує  на уроках з метою зацікавлення учнів предметом в умовах, що склалися. Вона поділилася своїми  здобутками  щодо застосування інтерактивних технологій на уроках таких як Wordwall, Mentimeter, Kahoot, Sway, Jamboard, Padlet, LearningApps.

Володимир Чуприна, учитель хімії Краснопільського ліцею №1, зазначив, що постійно потрібно шукати щось цікаве, що обумовлено оновленням змісту навчання, постановою завдань формування в учнів прийомів самостійного набуття знань, пізнавальних інтересів, життєвих компетенцій та активної життєвої позиції. Крім того, він акцентував увагу присутніх на особливостях вибору підручників та модельних програм для 7 класу НУШ.

Дякуємо учасникам за активність, поради та рекомендації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *