• 25.06.2024 09:45

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

Ділимося досвідом

Бер 1, 2024

28 лютого 2024 року пройшла онлайн-зустріч  для вчителів зарубіжної літератури, української мови та літератури з теми «Формування професійної компетентності учителя-словесника під час дистанційного навчання».

Відкрила семінар  Раїса Прилєпа, директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», яка акцентувала увагу присутніх на актуальності питання якісної організації освітнього процесу на уроках словесності в умовах дистанційного навчання та реформування базової середньої та повної загальної середньої освіти, наголосила на організації освітнього процесу на уроках словесності в 5-6 класах відповідно до модельних програм, складених за новим Державним стандартом базової середньої освіти та в 7-11 класах.

Тетяни Шиян, учитель української мови та літератури Осоївського ліцею, у своєму виступі зупинилася на основних завданнях учителя-словесника в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

З практичними лайфхаками щодо викладання української мови і літератури в умовах дистанційного навчання виступила Наталія Осадча, учитель української мови та літератури Самотоївського ліцею. 

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з досвідом роботи учителів української мови та літератури Наталії Кобзар( Угроїдський ліцей), Галини Чоботок (Хмелівська гімназія), Наталії Семикопенко (Чернеччинський ліцей), учителів зарубіжної літератури Тетяни Завгородньої (Краснопільський ліцей №1), Світлани Корх (Краснопільський ліцей№2). Щиро дякуємо всім спікерам та учасникам заходу за конструктивну діяльність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *