• 25.06.2024 09:53

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Комунальна установа Краснопільської селищної ради

Ділимося досвідом

Лют 28, 2024

27 лютого 2024 року Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено онлайн-семінар для вчителів математики з проблеми «Підвищення якості знань учнів з математики і створення мотивації успіху на основі впровадження в освітній процес нових освітніх технологій». 

Відкрила семінар Раїса Прилєпа , директор Центру, яка зазначила, що використання сучасних методів і технологій навчання сприяє піднесенню ролі математики у закладах загальної середньої освіти в умовах реалізації ідей Нової української школи.

Учасники семінару переглянули презентації Ірини Левченко, учителя математики Краснопільського ліцею №1,  в якій вона ознайомила педагогів з онлайн-ресурсами, які можна використовувати при вивченні математики в режимах онлайн та офлайн, а саме: Padlet, Learning Apps, GeoGebra та інші, розповіла про переваги використання графічного планшета, який  значно підвищує ефективність роботи вчителя математики в умовах дистанційного навчання.

Людмила Волобуєва, учитель математики Краснопільського ліцею №2, продемонструвала присутнім, як вона використовує сучасні інтернет-ресурси у своєї роботі, розповіла про власний досвід продуктивної організації навчання математики під час дистанційного навчання, зокрема системи МійКлас,  на якій вчителі можуть задавати готові домашні вправи, самостійні та контрольні роботи онлайн для організації сучасного освітнього процесу та розвитку ключових компетентностей.

Ірина Литюга, учитель математики Самотоївського ліцею, та Владислав Слюсарєв, учитель математики та фізики Хмелівської гімназії, за допомогою презентацій показали сервіси, які вони використовують під час підготовки до уроків та під час їх проведення, крім того продемонстрували організацію позакласної роботи з предмету. На завершення семінару Раїса Прилєпа зазначила актуальність зустрічі, подякувала за корисний матеріал всіх спікерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *